kontakt

Hotel dla zwierząt "SARA"

UL. Prosta 61 Kawęczynek

05-507 Słomczyn

Leszek Jacek Zawiliński

tel. 502 789 427

Ewa Zawilińska

tel. 502 381 856

e-mail: ewa.zawilinska@o2.pl

Oferta

Usługi w Hotelu dla zwierząt „SARA” są realizowane zgodnie z umową powierzenia pod opiekę.

Całoroczny Hotel dla zwierząt „SARA” położony jest w miejscowości Kawęczynek około 15 km od Warszawy, 5 km od słynnącej ze swego uroku miejscowości Konstancin Jeziorna.

Okolica jest bardzo spokojna, otoczona z dwóch stron Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym.

Hotel został zorganizowany w domu jednorodzinnym. Przeznaczyliśmy dla zwierząt duży salon na piętrze, gdzie zostały wydzielone przytulne pokoiki z klimatyzacją dla czworonogów.

Do dyspozycji Gości hotelowych jest działka z piękną zielenią o powierzchni 2000m2. Przewidziane są wg życzenia dłuższe spacery do lasu.

Nasi podopieczni będą mogli liczyć na całodobową, fachową opiekę Kliniki Weterynaryjnej „Redline’- leczenie i rehabilitacja zwierząt znajdującej się w Łazach przy ul. Łączności 2G -www.redwet.pl .

Przed przyjęciem do hotelu przeprowadzamy rozmowę z Właścicielem zwierzaka pozostawianego w naszym Hotelu w celu poznania charakteru czworonoga , jego zachowań, przyzwyczajeń, ulubionych form aktywności i potrzeb. Wszystko po to aby odwzorować rytm dni i aktywności , do których Państwa Pupil jest przyzwyczajony.

Do Hotelu nie przyjmujemy zwierzaków chorych, agresywnych i w rui.

Zwierzę przyjmujemy z własna karmą, posłaniem oraz ulubioną zabawką. Ponadto zwierzak musi posiadać książeczkę lub paszport z aktualnymi szczepieniami, odrobaczaniem i profilaktyką przeciwpchelną i przeciwkleszczowa. Zwierzę nie może być chore lub podejrzane o choroby zakaźne, ponieważ nie może stwarzać zagrożenia innym naszym podopiecznym. Ze względu na bezpieczeństwo innych gości hotelu nie przyjmujemy zwierząt agresywnych oraz w trakcie rui

( suczki mogą przybyć do hotelu minimum dwa tygodnie po zaniknięciu objawów rui ).

Podczas pobytu wszystkie zwierzęta wg potrzeb są poddawane podstawowym zabiegom pielęgnacyjnym: czesanie, korekcja pazurków, czyszczenie uszu i oczu . Zapewniamy posiłki i spacery o stałych porach oraz częste zabawy z podopiecznymi.


Copyright Hotel dla zwierząt "SARA" 2011©
Wszelkie prawa zastrzeżono.